Klub rozrywki… na przejściu dla pieszych

Na przejściu dla pieszych przy Placu Inwalidów w Krakowie otworzyliśmy na godzinę… klub rozrywki. Umilał przechodniom czas, jaki spędzają czekając na zielone światło…

W Klubie Wolnej Rozrywki „Na Przejściu” można było skorzystać z leżaków, poczytać wiersze, wziąć udział w konkursach i zabawach, posłuchać radia, a nawet…skosztować świeżej jajecznicy. Wszystko po to, by pokazać krakowianom, że nie warto walczyć z wiatrakami – nie od dziś wiadomo, że w Krakowie niemożliwye jest przejście ani nawet przebiegnięcie przez jezdnie „na jednym zielonym”, a czas oczekiwania na kolejne można liczyć w minutach.

Zamiast nerwowego biegu zaproponowaliśmy skorzystanie z progu zwalniającego dla pieszych i jak najlepsze wykorzystanie tych kilku minut, przez które na co dzień nerwowo wypatruje się zielonego światła. Przy wyjściu z Klubu każdy otrzymywał specjalną Kartę Klubową.

Klub „Na przejściu” to druga akcja grupy radiofonia improves Krakow. Dwa tygodnie temu w pierwszym wydarzeniu „improve” w Krakowie ok. 2000 osób zdecydowało, czy spod przejścia podziemnego przy Dworcu Głównym wyjdzie „na dwór” czy „na pole”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s